Účetní a znalecká kancelář

Ing. Miriam Lukášová

Zakladatelka a majitelka firmy, Ing. Miriam Lukášová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, držitelkou certifikátu č. 00777 Bilanční účetní, členka Komory certifikovaných účetních. Od roku 2004 je soudním znalcem v oboru ekonomika, účetní evidence.

Jsme účetní a znalecká kancelář, která vznikla již v roce 1990. Poskytujeme služby v oblasti účetníctví, mezd, ekonomického poradenství a znaleckou činnost v oboru ekonomika. Jsme firma s velkou praxí v oboru a mnoha spokojenými zákazníky. Mezi naše klienty patří živnostníci, právnické osoby, spolky, státní instituce a občané. Hranice našeho podnikání nijak neomezujeme. Máme klienty na Moravě, v Jižních Čechách i v Praze. Účetní agendu zpracováváme v kvalitním účetním programu Pohoda.

Co je třeba udělat?

Co je třeba udělat, abyste se mohli v klidu věnovat svým podnikatelským aktivitám? Svěřit svou účetní agendu do rukou odborníků. Řádné vedení účetnictví je velmi důležitou součástí fungování Vaší firmy. Věrné a poctivé zobrazení účetnictví je nutností pro efektivní rozhodování při řízení firmy, pro řádné zpracování přiznání DPH, daňová přiznání a jiné výstupy pro úřady. Nabízené služby Vám rádi představíme při osobní schůzce. Rovněž je možný kontakt přes telefon nebo e-mail. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Zde je místo pro Vaše dotazy

Je možné posílat případné dotazy elektronickou poštou na e-mail:ml@kontosluzba.eu

wedos pohoda

© 2013 • Vladimír Lukáš